Ad


ابراز رضایت معاون سیما از حضور در کنسرت عاشورایی مصطفی راغب

تریبون هنر: محسن برمهانی، معاون سیما با حضور در کنسرت عاشورایی مصطفی راغب که این شب‌ها در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، بازخوانی نوحه‌های قدیمی برای امام حسین(ع) توسط این خواننده را جذاب و تاثیرگذار برای نسل جوان دانست.

به گزارش تریبون هنربه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما با حضور در برج میلاد تهران به تماشای کنسرت عاشورایی مصطفی راغب در چارچوب ویژه برنامه «چهارپایه عشق» نشست.

محسن برمهانی در حاشیه این کنسرت گفت: بازخوانی نوحه‌های قدیمی که از دوران گذشته در ایام محرم و صفر اجرا می‌شد، بسیار برای نسل ما نوستالوژیک و همچنین برای نسل جوان بسیار تاثیرگذار و جذاب است.

وی اظهار کرد: ممکن است برخی افراد با اجرای هیات‌های مذهبی و یا حضور در مجالس عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) ارتباطی نداشته باشند اما با اجرای این کنسرت آنها نیز به اینگونه مراسم می‌آیند و از اجرای نوحه‌های عزاداری به این سبک و سیاق لذت می‌برند.

به گفته معاون سیما، مصطفی راغب ارادت خود را اینگونه به امام حسین (ع) ادا می‌کند و این اقدام در نوع خود قابل تقدیر است؛ چراکه علاوه بر جمعیت حاضر در سالن بیش از هزار نفر از مخاطبان عمومی این برنامه را آنلاین تماشا کردند که قطعاً بسیاری از مخاطبان اهالی هنر و یا نسل جوان هستند.

برمهانی بیان کرد: در میان اهل بیت، امام حسین (ع) اندکی فرق دارد و مردم از هر طیف و نگاهی عاشق امام حسین (ع) و از خودگذشتگی ایشان در دفاع از مظلوم و آزادی بشر می شوند و این موضوع تنها برای مسلمانان نیست و حتی بسیاری از غیرمسلمانان نیز به این امام بزرگوار ارادت دارند.

به گزارش ایسنا، کنسرت آیینی «چهارپایه عشق» تا ۱۰ شهریور ماه ساعت ۲۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند سامانه اینترنتی برج میلاد مراجعه کنند.

 

مطالب مرتبط:

تحریم‌شدگان صداوسیما توسط امریکا چه افرادی هستند؟

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۸ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad