Ad


هانیه توسلی آزاد شد

تریبون هنر: هانیه توسلی آزاد شد.

به گزارش تریبون هنر، هانیه توسلی که شب گذشته، ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ بازداشت شده بود، دقایقی پیش آزاد شد.

شب گذشته حوالی ساعت بیست و چهار هانیه توسلی، بازیگر سینما در منزلش بازداشت شد. این اتفاق ابتدا توسط طناز توسلی، خواهر هانیه توسلی اعلام شد. طناز توسلی ننوشت: « خواهرم هانیه توسلی امشب ۲۵ شهریور ۰۲ ساعت ۱۱:۴۵ شب در منزل شخصی‌اش بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.»

چندین ساعت پس از بازداشت، صفحه این بازیگر در اینتستاگرام از دسترس خارج شد.

 

هانیه توسلی روز شنبه در اینستاگرامش عکسی از مهسا امینی منتشر کرد و نوشت: «سکوت… تصویری گویاست. این لبخندش، آخرین عکس. بی‌گناهی و جوانی و زیبایی و خون پاک. اسطوره‌ای زاده شد.»

 

هانیه توسلی از جمله بازیگرانی است که سال گذشته با جنبش می تو در ایران همراه شد و یکی از اعضای هیات پنج نفره ای است که مسئولیت رسیدگی به این اتفاقات را بر عهده گرفتند. او همچنین در واکنش به ناآرامی های سال گذشته، از بازیگری خداحافظی کرد و به همین دلیل در فصل جدید سریال زخم کاری که به تازگی پخش خود را آغاز کرده حضور نیافت. او یکی از نقش های اصلی این سریال بود.

 

او متولد چهاردهم خرداد ۱۳۵۸ است. در ۱۳۹۱ برای بازی در فیلم دهلیز برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شد. او بازیگری را با ایفای نقش در فیلم آخر بازی به کارگردانی همایون اسعدیان در اسل ۱۳۷۹ آغاز کرد. یک سال بعد، با بازی در فیلم شب های روشن به کارگردانی فرزاد موتمن مورد توجه قرار گرفت و تندیس خانه سینما به عنوان بهترین بازیگر زن را نیز برای بازی در این فیلم دریافت کرد.

 

هانیه توسلی در حال حاضر آزاد شده است اما هنوز از نهاد دستگیرکننده این بازیگر و اتهامات او برای بازداشت، اطلاع دقیقی در دسترس نیست.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۶ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad