Ad


پدر و مادر بابک خرمدین دختر و دامادشان را هم در سال های گذشته کشته اند

تریبون هنر: پدر و مادر بابک خرمدین از راز قتل دیگری پرده برداشتند. پدر و مادر بابک خرمدین اعتراف کردند که داماد خود را در سال ۹۰ و دخترشان را در ۹۷ کشته اند.

این خبر از سوی دادسرای جنایی تهران اعلام شد. قاضی محمد شهریاری گفت: والدین کارگردان سینما، بابک خرمدین به قتل داماد و دختر خودشان هم اعتراف کردند.

قاضی شهریاری در ادامه گفت: پدر و مادر بابک خرمدین اعتراف کردند که داماد خانواده خرمدین در سال ۱۳۹۰ به قتل رسانده اند. دختر خانواده را نیز در سال ۱۳۹۷ کشته اند. آ ها دختر و داماد خود را به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله به قتل رساندند.

وی افزود: روانپزشک گفته که قاتلین سالم هستند. قاتلین در اعتراف گفتند که بچه ها معتاد بودند و مواد مصرف می کردند. البته تحقیقات ادامه دارد.

از انتشار خبر قتل بابک خرمدین کارگردان سینما توسط پدر و مادرش دو روز گذشته است. حالا قتل دختر و داماد این خانواده هم افشا شده.

 

روابط نامشروع و اعتیاد دلیل قتل ها عنوان شده

والدین بابک خرمدین در ابتدای بازجویی به قتل پسر خود اعتراف کرده اند. آن ها نحوه قتل را بازگو کرده اند و تکه تکه کردن بدن پسر خود را برای پلیس توضیح داده اند. آن ها به انتقال جسد هم اشاره کرده اند. سپس توضیح داده اند که بدن مثله شده پسر خود را در داخل سطل زباله و یک چمدان قرار داده اند.

حالا ادامه تحقبقات راز دیگری را هم برملا کرده. آن ها دختر و داماد خود را هم به بهانه اعتیاد کشته اند. روابط نامشروع دلیل قتل پسر بوده و اعتیاد دلیل کشته شدن دختر و داماد.

 

ادعای پدر بابک خرمدین درباره حضور در جبهه

پدر بابک خرمدین گفته که نزدیک به ۶ سال در جبهه بوده است. او عنوان کرده نزدیک به شش سال در جنگ ایران و عراق حضور داشته است.

او گفته در طی ۶۹ ماه حضورش در مناطق جنگی با عراق دو بار شیمیایی شده است.

 

تاریخ انتشار :۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • ملکه اشکها؛ سریالی که این روزها در کره طوفان به پا کرده است

  تریبون هنر: قسمت پایانی سریال «ملکه اشکها» که حدود ۱۰ روز قبل پخش شد، با ۲۴.۸ درصد بیننده در سراسر کره و ۲۸.۳ درصد بیننده در سئول، یک رکورد فوق‌العاده از خود به جا گذاشت. این سریال با روایت خلاقانه، بازی‌های نیرومند و ترکیب دلپذیری که از انواع ژانرها و […]

 • با رکوردداران کنسرت موسیقی در سال ۱۴۰۲ آشنا شوید

  تریبون هنر: هنوز یک‌ماه از سال جدید نگذشته که قیمت بلیت‌های موسیقی ۱۰۰هزار تومان گران‌تر شده و بلیت کنسرت‌ها نزدیک به ۹۰۰هزار تومان به‌خصوص در کنسرت‌های پاپ دیده می‌شود. در دیگر شهرها هم قیمت بلیت‌ها تا سقف ۶۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد که سقف قیمت در سال گذشته به ۵۰۰هزار […]

 • رضا داودنژاد، «مصائب شیرین»، کات!

  تریبون هنر: مخابره خبر درگذشت رضا داودنژاد در شامگاه ۱۳ فروردین ماه در حالی که چند سال قبل در چنین روزی خبر درگذشت جمشید مشایخی را مخابره کردیم، آنقدر سخت بود که برای انتشارش تامل کردیم، به چند نفر زنگ زدیم، فکر می‌کردیم دروغ ۱۳ فروردین ماه است اما گویا […]

 • ماجرای یک پرونده‌ رازآلود در «بی‌بدن»/ قصه دختری که جنازه ندارد

  تریبون هنر: فیلم «بی‌بدن» اولین تجربه سینمایی مرتضی علیزاده به نویسندگی کاظم دانشی است که به موضوع جنجالی قتل یک دختر و ماجراهای پس از آن در روایتی مشابه فیلم «علفزار» می‌پردازد. در قالب سلسله گزارش‌هایی با عنوان «پیشنهاد نوروزی خبرگزاری مهر» به مخاطبان سینما» به معرفی فیلم‌های اکران نوروزی […]

 • کدام فیلم ها در سینمای ۱۴۰۲ توقعات را برآورده نکرده؟

  تریبون هنر: ایرنا نوشت: سال ۱۴۰۲ سالی غیرقابل پیش‌بینی برای گیشه سینماها بود. سالی که اخبار فروش ۱۰۰۰میلیاردی تمام سینما را گرفته بود و در این بین فیلم‌هایی آمدند و رفتند که هیچ‌کس متوجه آن‌ها نشد. از دومین فیلم کارگردان فسیل گرفته تا کمدی ویلای ساحلی که توقع‌ها را نسبت […]

Ad
Ad
Ad
Ad

پربازدید ترین ها