Ad


رضا یزدانی خواندن برای تیم ملی به سفارش فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد

تریبون هنر: رضا یزدانی خواندن ترانه برای تیم ملی ایران به سفارش فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد.
به گزارش تریبون هنر، دو روز پیش خبری مبتنی بر اجرای سرود تیم ملی فوتبال توسط رضا یزدانی منتشر شد. در این خبر اعلام شد رضا یزدانی قرار است به سفارش فدراسیون فوتبال برای ایران در جام جهانی بخواند.

یزدانی ساعاتی پس از انتشار این خبر در صفحه ایستاگرامش نوشت: «تیرماه امسال خیلی پیش از تحولات اجتماعی و تاریخی این روزها، قراردادی با بخش خصوصی بستیم برای ترانه تیم ملی فوتبال و کلی کنسرت و برنامه‌های جانبی دیگر برای ترانه و ویدیوش که همگی منتفی و کنسل شد.

این ترانه که همان روز‌ها ضبط شده بود باقی ماند. اکنون آن شرکت محترم که برای حمایت از تیم ملی به صورت کاملا کردمی تصمیم به پخش ترانه گرفته است… دقایقی پیش در یکی از سایت‌های خبری خواندم که ترانه سفارش فدراسیون فوتبال می‌باشد که قویا تکذیب می‌کنم… من رضا یزدانی مثل همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم ماند…»

 

ابتدای هفته جاری خبری مبتنی بر اجرای سرود تیم ملی فوتبال توسط محمد معتمدی نیز منتشر شد که توسط این خواننده تکذیب شد.

مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال  از انتخاب محمد معتمدی به عنوان خواننده سرود رسمی تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد.
غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال کشورمان در گفتگوی کوتاه از انتخاب خواننده سرود تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد و گفت: بر اساس تازه ترین تصمیماتی که گرفته شده بود قرار بر این شد که سه خواننده برای خوانش سرود تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی انتخاب شوند که جناب محمد معتمدی به عنوان خواننده معرفی شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شده است.

در پی این خبر محمد معتمدی اعلام کرد خبری از این قضیه نداشته و این قطعه بدون دخالت او توسط فدراسیون برای تیم ملی فوتبال در جام جهانی انتخاب شده است.

 

بیشتر بخوانید:

قطعه منتشر نشده ای از رضا یزدانی

رضا یزدانی خواننده فیلم «حکم رشد» شد

شب هامون با بازی رضا یزدانی و نازنین فراهانی در جشنواره اروپا

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۲ آبان ۱۴۰۱

برچسب‌ها:, ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad