Ad


جواد خیابانی: تیمی که مردم پشتش نباشد دوزار نمی ارزد

ویدئو در تریبون هنر

تریبون هنر: جواد خیابانی مجری و گزارشگر در برنامه تلویزیونی مربوط به جام جهانی، دلایل ناکامی تیم ملی ایران مقابل انگلیس را تشریح کرد.

به گزارش تریبون هنر، جواد خیابانی در برنامه ای تلویزیونی درباره شکست شش بر دو ایران از انگلیس گفت: تیمی که مردم پشت آن تیم نباشند دوزار نمی ارزد. مردم باید تیم را حمایت کنند تا این تیم بتواند موفق باشد. دلیل موفقیت تیم عربستان، امروز، حمایت ملی از عربستان بود. دلیل ناکامی تیم ملی ایران، دیروز، عدم حمایت ملی از ایران بود

شکست سنگین تیم ملی ایران مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، همچنان محل بحث و جدل است. صداوسیما هم در برنامه های ویژه جام جهانی، به این موضوع می پردازد.

این بار جواد خیابانی گزارشگر قدیمی تلویزیون گفت: دلیل موفقیت عربستان حمایت ملی بود و دلیل ناکامی تیم ایران عدم حمایت ملی بود. تیمی که مردم پشت آن نباشند دوزار نمی‌ارزد.

 

تیم فوتبال ایران در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، با نتیجه شش بر دو بازی را به تیم انگلیس واگذار کرد. این شکست از سوی برخی از مردم با استقبال و خوشحالی همراه شد. اتفاقی بی سابقه که تحلیل های بسیاری را از سوی کارشناسان به دنبال داشته است.

در اوایل این بازی، علیرضا بیرانوند به دلیل برخورد با یکی از بازیکنان خط دفاع، به شدت مصدوم و دچار شکستگی بینی شد.

 

در ادامه می توانید ویدئوی صحبت های جواد خیابانی را ببینید

 

 

بیشتر بخوانید:

خواننده گروه «بی تی اس» در افتتاحیه جام جهانی می خواند

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار :۲ آذر ۱۴۰۱

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad