Ad

پلیس تهران خبر داد

تشکیل پرونده قضایی برای افسانه بایگان و فاطمه معتمدآریا به علت کشف حجاب

تریبون هنر: مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران از تشکیل پرونده برای دو بازیگر زن دیگر یعنی افسانه بایگان و فاطمه معتمدآریا به دلیل رعایت نکردن حجاب خبر داد.

به گزارش تریبون هنر، درپی حضور بدون حجاب افسانه بایگان و فاطمه معتمدآریا در مراسم بزرگداشت آتیلا پسیانی که واکنش‌های بسیاری نیز در پی داشت، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران از ورود به این موضوع خبر داده و در اطلاعیه‌ای که در اختیار رسانه‌ها قرار داده اعلام کرده: «اقدام کشف حجاب افسانه بایگان و فاطمه معتمد آریا در مراسم نکوداشت آتیلا پسیانی، در شرایطی صورت گرفت که سایر بانوان با حفظ حجاب و رعایت شئونات اسلامی در این مراسم حضور داشته اند. لذا با توجه به جرم مشهود این دو و اقدام غیرقانونی آنان، پرونده مقدماتی در خصوص اقدام ایشان در پلیس امنیت عمومی تشکیل و در مجتمع قضایی ارشاد در حال رسیدگی است.»

 

پیش از این نیز در روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه امسال نیز مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ از تشکیل پرونده قضائی برای پانته‌آ بهرام و کتایون ریاحی خبر داد. دلیل این اقدام پلیس «کشف حجاب در ملاءعام» اعلام شد و اشاره آن به عدم استفاده پانته‌آ بهرام از روسری در مراسم اکران سریال پوست شیر در یک پردیس سینمایی و حضور بدون روسری کتایون ریاحی در مراسم تشییع پیکر کیومرث پوراحمد کارگردان فقید سینمای کشورمان بود.

 

پیش از این سردار رادان، فرمانده فراجا از آغاز مرحله جدید برخورد با کشف حجاب و اجرای طرح عفاف و حجاب از روز شنبه ۲۶ فروردین ماه خبر داده و گفته بود که افراد بدحجاب از طریق دوربین‌ها و تجهیزات پیشرفته شناسایی می‌شوند.

 

مطالب مرتبط:

تشکیل پرونده قضایی برای «کتایون ریاحی» و «پانته آ بهرام» به جرم کشف حجاب در ملأ عام

پانته آ بهرام بدون حجاب در اکران مردمی پوست شیر حضور یافت

کتایون ریاحی آزاد شد

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad