Ad


گرشا رضایی آلبوم جدید و متفاوتی را منتشر می کند

تیزر ویدئویی در تریبون هنر

تریبون هنر: آلبوم جدید گرشا رضایی به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش تریبون هنر، گرشا رضایی در طی هفته های اخیر مشغول صبط آلبوم جدیدی بوده است که گفته می شود آلبومی خاص و متفاوت در موسیقی این سال هاست و اتفاق متفاوتی نیز در کارنامه هنری گرشا رضایی است.

این مجموعه با حضور ارکستری بزرگ و تیمی حرفه ای تولید شده و گرشا رضایی به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده، وجه تازه ای از توانایی های خود را در آلبوم جدیدش به نمایش گذاشته است.

او درباره آلبوم جدید خود در صفحه اینستاگرامش نوشت:

اگه بخوام به اختصار راجع به این مجموعه توضیح بدم باید بگم که شبیه این پروژه در موسیقی پاپ بعد از انقلاب شاید کمتر از انگشتان یک دست اجرا شده و شایدم اولین بعد از انقلاب باشه.

لابد می پرسید چرا این پروژه تکه و تقریبا مثل نداره. چون این آلبوم بالغ بر ۵۰ نوازنده داره و تمام قطعات برای اولین بار به صورت آنسامبل ضبط شده و همچنین هیچ خبری از کامپیوتر و سینتی سایزرها نیست و همه سازها زنده و آکوستیک هستند و شاید به لحاظ تولید یکی از گرون ترین آلبوم های موسیقی ایرانی باشه.

به جز ملودی کلام دو قطعه، موسیقی (آهنگ و تنظیم) این آلبوم رو خودم ساخته و نوشتم و از تیم بی نظیری که پشت تولید این آلبوم بوده حتما سر فرصت رونمایی و تقدیر و تشکر خواهم کرد. این مجموعه به زودی تقدیمتون خواهد شد.

 

بابک صحرایی نیز درباره آلبوم جدید گرشا رضایی و همکاری اش با او در این مجموعه نوشت:

آلبوم جدید گرشا رضایی عزیزِجان که به زودی منتشر خواهد شد آلبومی بی نظیر، درخشان و بی نهایت زیباست. موسیقی این آلبوم با حضور بیش از پنجاه نوازنده به صورت آنسامبل ضبط شده و کامپیوتر و سازها و صداهای الکترونیک هیچ نقشی در موسیقی این آلبوم ندارند که اتفاقی بی سابقه در موسیقی ۴۴ سال اخیر است.

معتقدم گرشا جان در آهنگسازی و تنظیم قطعات این مجموعه، اتفاقی بی نظیر را رقم زده است و بسیار خوشحالم که همکاری های باارزشی با او در این آلبوم داشته ام

 

در ادامه دقایقی از یکی از ویدئوهای این آلبوم را می توانید در تریبون هنر ببینید

 

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار :۸ مهر ۱۴۰۲

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad