Ad


با رکوردداران کنسرت موسیقی در سال ۱۴۰۲ آشنا شوید

تریبون هنر: هنوز یک‌ماه از سال جدید نگذشته که قیمت بلیت‌های موسیقی ۱۰۰هزار تومان گران‌تر شده و بلیت کنسرت‌ها نزدیک به ۹۰۰هزار تومان به‌خصوص در کنسرت‌های پاپ دیده می‌شود. در دیگر شهرها هم قیمت بلیت‌ها تا سقف ۶۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد که سقف قیمت در سال گذشته به ۵۰۰هزار تومان می‌رسید.

 

به گزارش تریبون هنر،بعد از سال جدید زمزمه گران شدن بلیت‌های کنسرت به گوش می‌رسد، سال گذشته هم به شکل پلکانی کنسرت‌های موسیقی افزایش قیمت داشتند و بلیت‌های کنسرت از کف ۱۸۰هزار تومان تا سقف ۸۰۰هزار تومان به فروش می‌رسید.
کنسرت‌های موسیقی به‌خاطر مناسبت‌هایی که در طول سال وجود دارد، تقریبا ۹‌ماه از سال امکان فعالیت دارند و به‌گفته بسیاری از کنسرت گذاران بهای اجاره سالن و تجهیزات سالن مانند دیگر اقلام گران شده است و به ناچار بلیت کنسرت‌ها گران می‌شود.
هنوز یک‌ماه از سال جدید نگذشته که قیمت بلیت‌های موسیقی ۱۰۰هزار تومان گران‌تر شده و بلیت کنسرت‌ها نزدیک به ۹۰۰هزار تومان به‌خصوص در کنسرت‌های پاپ دیده می‌شود. در دیگر شهرها هم قیمت بلیت‌ها تا سقف ۶۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد که سقف قیمت در سال گذشته به ۵۰۰هزار تومان می‌رسید.

 

ترافیک اجرا در اردیبهشت
با نگاهی به برنامه کنسرت‌های موسیقی در فصل بهار که اجراهای خود را در شهرهای مختلف و همچنین پایتخت ادامه می‌دهند این افزایش قیمت در کنسرت‌ها دیده می‌شود.
در آخرین روزهای فروردین و روزهای پیش روی اردیبهشت‌ماه ترافیک کنسرت‌ها در پایتخت دیده می‌شود. برج میلاد، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی میزبان کنسرت‌ها هستند. فروش بلیت‌های کنسرت برای روزهای اردیبهشت نیز باز شده و از الان بلیت برخی از کنسرت‌های پاپ به پایان رسیده است. ازجمله کنسرت‌ها می‌توان به رضا صادقی اشاره کرد. کف فروش بلیت‌ها ۲۰۰هزار تومان و سقف آن تقریبا ۹۰۰هزار تومان است و بیشتر از دوسوم بلیت‌ها به فروش رسیده است. مجید رضوی، معین زندی، روزبه بمانی و مصطفی راغب ازجمله خوانندگانی هستند که کنسرت‌های خود را در ۱۰روز اول اردیبهشت برگزار می‌کنند.
هفتم اردیبهشت هم در تالار وحدت کنسرت گروه نوشه برای بانوان روی صحنه می‌رود. بلیت‌های این کنسرت از ۱۸۰هزار تومان شروع شده و تا سقف ۶۵۰هزار تومان به فروش می‌رسد.

 

علیرضا قربانی و یاسینی بیشترین کنسرت را داشتند
در میان خوانندگان پاپ علی یاسینی در سال گذشته بیشترین کنسرت را در تهران و شهرستان دارد. این خواننده جوان کنسرت‌هایی را در چند کشور دیگر برگزار کرد. یاسینی در سال۱۴۰۲ در ۹۰روز بیش از ۱۷۰سانس کنسرت در تهران داشت و در شهرهای دیگر نیز تقریبا ۵۰کنسرت برگزار کرده است و جزو خوانندگان پرکار و پرفروش سال گذشته به‌حساب می‌آید. همچنین علیرضا قربانی از خوانندگان پرطرفدار نیز بیشتر تور را در ایران و کشورهای خارجی برگزار کرده است.
این خواننده در سال گذشته نزدیک به ۱۰۰شب روی صحنه رفته و کنسرت هایش بیش از ۱۶۰سانس اجرا بوده؛ قربانی به شکل تور کنسرت هایش را در تهران و دیگر شهرها در هر فصل برگزار می‌کرد. علاوه بر تهران؛ گرگان، رشت، تبریز، کرمان، سیرجان، شیراز و جزیره کیش در نیمه اول سال میزبان گروه قربانی بود و در نیمه دوم سال نیز علاوه بر تهران؛ یزد، کاشان، شهرکرد، اصفهان، شیراز و تبریز میزبان کنسرت‌های این خواننده بودند. قربانی در سال۱۴۰۲ تور کنسرت‌هایش در کانادا، اروپا و استرالیا را هم برگزار کرد.
کلگری، ونکوور، تورنتو، مونترال، دوسلدورف، فرانکفورت، مونیخ، برلین، لندن، منچستر، روتردام، استکهلم، مالمو و سیدنی شهرهایی بودند که این خواننده به همراه گروهش در آنجا روی صحنه رفت.

 

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۲۶ فروردین ۱۴۰۳

برچسب‌ها:,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • ملکه اشکها؛ سریالی که این روزها در کره طوفان به پا کرده است

  تریبون هنر: قسمت پایانی سریال «ملکه اشکها» که حدود ۱۰ روز قبل پخش شد، با ۲۴.۸ درصد بیننده در سراسر کره و ۲۸.۳ درصد بیننده در سئول، یک رکورد فوق‌العاده از خود به جا گذاشت. این سریال با روایت خلاقانه، بازی‌های نیرومند و ترکیب دلپذیری که از انواع ژانرها و […]

 • با رکوردداران کنسرت موسیقی در سال ۱۴۰۲ آشنا شوید

  تریبون هنر: هنوز یک‌ماه از سال جدید نگذشته که قیمت بلیت‌های موسیقی ۱۰۰هزار تومان گران‌تر شده و بلیت کنسرت‌ها نزدیک به ۹۰۰هزار تومان به‌خصوص در کنسرت‌های پاپ دیده می‌شود. در دیگر شهرها هم قیمت بلیت‌ها تا سقف ۶۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد که سقف قیمت در سال گذشته به ۵۰۰هزار […]

 • رضا داودنژاد، «مصائب شیرین»، کات!

  تریبون هنر: مخابره خبر درگذشت رضا داودنژاد در شامگاه ۱۳ فروردین ماه در حالی که چند سال قبل در چنین روزی خبر درگذشت جمشید مشایخی را مخابره کردیم، آنقدر سخت بود که برای انتشارش تامل کردیم، به چند نفر زنگ زدیم، فکر می‌کردیم دروغ ۱۳ فروردین ماه است اما گویا […]

 • ماجرای یک پرونده‌ رازآلود در «بی‌بدن»/ قصه دختری که جنازه ندارد

  تریبون هنر: فیلم «بی‌بدن» اولین تجربه سینمایی مرتضی علیزاده به نویسندگی کاظم دانشی است که به موضوع جنجالی قتل یک دختر و ماجراهای پس از آن در روایتی مشابه فیلم «علفزار» می‌پردازد. در قالب سلسله گزارش‌هایی با عنوان «پیشنهاد نوروزی خبرگزاری مهر» به مخاطبان سینما» به معرفی فیلم‌های اکران نوروزی […]

 • کدام فیلم ها در سینمای ۱۴۰۲ توقعات را برآورده نکرده؟

  تریبون هنر: ایرنا نوشت: سال ۱۴۰۲ سالی غیرقابل پیش‌بینی برای گیشه سینماها بود. سالی که اخبار فروش ۱۰۰۰میلیاردی تمام سینما را گرفته بود و در این بین فیلم‌هایی آمدند و رفتند که هیچ‌کس متوجه آن‌ها نشد. از دومین فیلم کارگردان فسیل گرفته تا کمدی ویلای ساحلی که توقع‌ها را نسبت […]

Ad
Ad
Ad
Ad