Ad

سعید علیپوریان در نشست خبری آلبومش گفت:

موسیقی در کشور ما تشویق نشده است!

+ بهنام شهرکی: «شنونده های ما کم حوصله اند»

تریبون هنر- سام شرف زاده: سه‌شنبه ۲۹ تیرماه نشست خبری آلبوم “اولین نگاه” با حضور سعید علیپوریان، بهنام شهرکی و وحید فرجی برگزار شد.

 

سعید علیپوریان در ابتدای این نشست خبری عنوان کرد : «این آلبوم حدود یک سال و نیم زمان برد و در آغاز به پخش چند تک‌آهنگ پرداختم که قطعات «پاییزو» و «کنار تو» میان آن ها بود. پس از آن تلاش کردم کارها را در قالب یک مجموعه منتشر کنم که در ابتدا بیست و دو قطعه بود و سپس با همفکری آقای شهرکی و آقای فرجی تعداد قطعات به ۱۳ اثر رسید و در نهایت این آلبوم منتشر شد. از نظر من این آلبوم نه بازاری است و نه شنونده خاص دارد. این آلبوم دلی و به نوعی سلیقه من در دنیای موسیقی است. از برآیند این آلبوم فعالیتم را ادامه می دهم.

 

پس از صحبت های خواننده آلبوم بهنام شهرکی گفت: در این آلبوم سعی شده مجموعه‌ای از سبک‌های متفاوت مانند شش و هشت ایرانی، راک، پاپ را در کنار هم بچینیم و بازخورد آن را در بازار ببینیم. من نیز سعی کرد‌ه‌ام کیفیت خیلی خوبی و به اصطلاح طعمی از موسیقی فاخر را به مخاطب ارائه دهم. موسیقی فاخر به نظر من آن موسیقی است که توجیه و تفکر پشت آن باشد.

 

وحید فرجی رو به خبرنگاران و عکاسان گفت: « من و شما به نوعی همکار هستیم و می دانم خیلی وقت ها زحمت های شما دیده نمی شود. در این آلبوم سعی کردم با ساخت تیزر به این آلبوم کمک کنم و دو ویدئو هم آماده انتشار داریم. با این آلبوم در مارکت نباید جنگید.

 

سعید علیپوریان در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر حضورش به عنوان ترانه‌سرا و آهنگساز در کنار خوانندگی افزود: « من یک شنونده حرفه ای موسیقی هستم در ابتدای کار و از نظر هزینه شرایط به نوعی بود که باید خودم کار می‌کردم، اما فکر می‌کنم خداوند نیز هنر ترانه و آهنگسازی را به من داده است و من هم نمی‌خواهم از ترانه‌سرایی و آهنگسازی فاصله بگیرم، چرا که من یک خواننده‌ام. در ادامه هم سعی می‌کنم با بهتر شدن ارتباطاتم با دیگر هنرمندان نیز کار کنم.»

 

وی با اشاره به چند سبکی بودن این آلبوم رو به خبرنگاران گفت:« موسیقی در کشور ما تشویق نشده است. گاهی به گوشم می رسد صدا و سیما ساز نشان می دهد. در ژانر شناسی عمر کوتاهی داریم و شنونده ها متاسفانه موسیقی را برای خودش گوش نمی دهند. در این آلبوم سبک های مختلفی وجود دارد تا شنونده های مختلف را به خودم جذب کنم. راک شنیدن به تازگی جذاب شده است و برای من امتیاز خوبی است.»

 

بهنام شهرکی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد:«  شنونده های ما کم حوصله اند و شرایط دنیا شنونده ها را کم حوصله کرده است. خیلی وقت ها نمی دانیم شنونده به دنبال سبک هست یا نه. موسیقی هایی که وارد کشور شده با پایه موسیقایی مردم فاصله داشته  است. تمام سبک ها ایرانیزه می شوند و به گوش مخاطب می رسد.»

 

خواننده این آلبوم در انتها و در شرح فعالیت‌هایش برای آینده نیز افزود: «برنامه‌ریزی برای آینده دشوار است چراکه ما در کشور مشکل برنامه‌ریزی داریم، اما من در ادامه سعی دارم به انتشار تک‌آهنگ بپردازم و به زودی کارهای جدیدم در بازه‌های زمانی مشخصی منتشر خواهد شد.»

 

وی همچنین درخصوص برگزاری کنسرت نیز ادامه داد: «برای کنسرت در حال حاضر فکر می‌کنم به لحاظ جذب مخاطب آمادگی برگزاری برنامه ندارم، چرا که از لحاظ سن حرفه‌ای جوان هستم. هر زمان حس کنم می‌توانم هفتاد درصد سالن را پر کنم بدون شک و با کمال میل کنسرت خود را برگزار می‌کنم.»

 

منبع: اختصاصی تریبون هنر

تاریخ انتشار :۳۰ تیر ۱۳۹۵

برچسب‌ها:, , ,
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

 • امیر جدیدی
  به بهانه تولّدش
  امیر جدیدی؛ یک سر و گردن بالاتر
  یادداشت سید محمد کاظمی

  تریبون هنر: امیر جدیدی یکی از بی سر و صدا ترین سوپر استارهای سینمای ایران است. او تمام تمرکزش را روی مسیری گذاشته که مقصد آن برای خیلی ها آرزوست. فیلم به فیلم بهتر می شود و به قول معروف “گاف” هم نمی دهد! نیازی به تلاش برای اثبات این […]

 • تک خال در حفره

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: تک خال در حفره به کارگردانی بیلی وایلدر فیلمی نوآر با بازی کرک داگلاس در نقش یک خبرنگار فرصت طلب است که طمعش او را در مسیر تلخ بی بازگشتی قرار می دهد. تک خال در حفره از یک منظر، فیلمی درباره فریب جامعه توسط […]

 • دکتر ژیواگو

  تریبون هنر: فیلم دکتر ژیواگو شکوه خیانت و اندوه است. خیانت مردم به همدیگر، حاکمیت به مردم و عاشق و معشوق به هم که همگی با شکوه درخشانی به نمایش درآمده اند. در حقیقت هم همین است. خیانت هم به اندازه عشق می تواند باشکوه باشد. منتها شکوه عشق منجر به […]

 • آزاده صمدی

  تریبون هنر: پخش قسمت های شانزدهم و هفدهم “می خواهم زنده بمانم” یکی دیگر از ویژگی های این سریال را برجسته کرد و آن هم بازی فوق العاده حامد بهداد و آزاده صمدی، رو در روی یکدیگر بود. با توجّه به اینکه قبلاً در رابطه با بهداد صحبت کرده بودیم […]

 • اسب کهر را بنگر

  تریبون هنر _ بابک صحرایی: دوراهی انتقام از دوست خائن و دشمن دیرینه: اگر در چنین موقعیتی قرار بگیریم کدام را انتخاب می کنیم؟ پایان فیلم «اسب کهر را بنگر» ساخته فرد زینه مان پاسخی به این پرسش است. شاید برای خیلی از ما پیش بیاید که به نقطه ای […]

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad