Ad


پذیرایی داریوش ارجمند از زائران اربعین و انتقاد از سانسور در رسانه‌های مدعی آزادی

تریبون هنر: داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) در عراق گفت: رسانه های غربی و مدعی آزادی کوچکترین اتفاق ممکن را پوشش رسانه ای می دهند اما از این پیاده روی با عظمت و با شکوه هیچ خبری کار نمی کنند، افراد زیادی در این گرما و مشکلات به پیاده روی پرداخته اند، البته تحلیل گران آنان خوب عظمت این پیاده روی را درک می کنند.

 

داریوش ارجمند که به همراه جمعی از پیشکسوتان هنرمند سینما و تلویزیون به موکب آستان مقدس آمده بود، در نشستی با هادی محمودنژاد، مدیر موکب، ضمن تشکر از ایجاد چنین موکبی با اشاره به عظمت و جایگاه حضرت معصومه سلام الله علیها گفت: حضرت کریمه اهل بیت(س)، یکی از زنان بزرگ عالم اسلام هستند که همواره مورد تحسین اهل بیت علیهم السلام بودند.

وی افزود: به برکت وجود بانوی بزرگی همچون حضرت معصومه سلام الله علیها و مرقد شریفشان در شهر مقدس قم، امروزه حوزه علمیه قم مرکز علوم انسانی و اسلامی می باشد.

 

پذیرایی داریوش ارجمند از زائران اربعین و انتقاد از سانسور در رسانه‌های مدعی آزادی

 

این بازیگر پیشکسوت خاطرنشان ساخت: بزرگان و علمای زیادی به آستان مقدس این بانوی با کرامت عرض ارادت کرده اند و تاریخ، هنر و فرهنگ این مملکت همه در سایه سار خاندان عصمت و طهارت به ویژه این بانوی جلیل القدر می باشد.

داریوش ارجمند ابراز داشت: اینکه مرقد شریف حضرت معصومه سلام الله علیها در ایران است یک موقعیت استثنایی می باشد و هزاران طلبه علوم دینی که بخواهند به درجات عالی علمی و معنوی برسند در سایه این بانوی بزرگ در قم زندگی می کنند.

 

این بازیگر پیشکسوت در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از سکوت و سانسور رسانه های مدعی آزادی و گردش آزاد اطلاعات در قبال این راهپیمایی با شکوه تاکید کرد: این رسانه ها کوچکترین اتفاق ممکن را پوشش رسانه ای می دهند اما از این پیاده روی با عظمت و با شکوه هیچ خبری کار نمی کنند، افراد زیادی در این گرما و مشکلات به پیاده روی پرداخته اند، البته تحلیل گران آنان خوب عظمت این پیاده روی را درک می کنند.

وی در پایان مدد گرفتن از خدای متعال را شرط موفقیت در هرکاری دانست و خاطرنشان ساخت: هر کاری به ویژه کار هنر اگر مزین به انوار الهی نشود ماندگار نخواهد شد.

 

پذیرایی داریوش ارجمند از زائران اربعین و انتقاد از سانسور در رسانه‌های مدعی آزادی

 

مطالب مرتبط:

نظرات منتشر شده از داریوش ارجمند، فخیم زاده و سعید راد جعلی هستند

در صفحه اینستاگرام تریبون هنر با ما همراه باشید

تاریخ انتشار :۱۴ شهریور ۱۴۰۲

برچسب‌ها:
مطالب مرتبطشما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 

نام
یادداشت آرشیو

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad